Hakkımızda

Et Mekan

Hakkımızda

logo2

Yaklaşımlarımız

Alagöz ailesinin işletmeciliğinde, lezzetle kaliteyi bir arada bulunduran Et Mekan Steakhouse, steak etlerinin kalitesi konusunda kesin güvence verirken, ailenizle huzur dolu saatleri garanti ediyor.

Hikayemiz

2013 yılında kapılarını açan Et Mekan Steakhouse “yüksek kalite, üstün hizmet” prensibiyle yola çıkarak, herkese hitap edebilecek, güvenilir, lezzetli ve islami kesimlere uygun hizmet anlayışıyla, standartlarını ve kalitesini koruyarak İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi Steakhouse’u olma yolunda ilerlemektedir.

Bizi Tanıyın

Doğa dostu Et Mekan Steakhouse için özel bir tasarım geliştiren mimarlar, ağaçlara zarar vermeden doğallığı bozmamayı ve kusursuz bir atmosfer oluşturmayı başardı.

Klasik bir restoran anlayışının ötesinde Et Mekan Steakhouse‘u rakiplerinden ayıran en büyük özelliği İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Çamlıca eteklerinde kurulmuş olması ve müşterilerini doğayla buluşturmasıdır. Şehrin içinde ama gürültüden uzak, merkezi ve bir o kadar huzurlu doğasıyla, lezzetli yemekler tadabileceğiniz yaz kış yeşilin tadını çıkarabileceğiniz eşşiz bir ortam sunmaktadır.

Kalite ile uygun fiyat anlayışını bir arada sunduğumuz ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en başarılı Steakhouse’u olma yolunda ilerlediğimiz bu dönemde bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

etmekanburger

Etin Mekanı

Et Mekan

etmekancafe

CAFENİN MEKANI

Et Mekan

etmekannargile

NARGİLENİN MEKANI

Et Mekan

Bizi Ara!
Adres Al!